Wie is het collectief?
Wie is het collectief?
Wie is het collectief?

Sander van der Ham – Stadspsycholoog
sander@thuismakerscollectief.nl
0654687445

Anna Dekker – Socioloog / Planoloog
anna@thuismakerscollectief.nl
0612783563

Samuel de Zeeuw – Socioloog / Ondernemer
samuel@thuismakerscollectief.nl
0645828182

Wie is het collectief?
Wie is het collectief?
Wie is het collectief?

Yoren Graaff – Zorg & Beleid Socioloog 
Yoren@thuismakerscollectief.nl
0617748184

Gert-Jan Lems – Stadsmaker en City Marketing
06 29 53 35 49
gertjan@thuismakerscollectief.nl

Bas Blok – Sociaal Wetenschapper & (Digitale) communicatie
bas@thuismakerscollectief.nl

Wie is het collectief?
Wie is het collectief?
Wie is het collectief?

Wenda Doff – Socioloog
0642427334

Jeroen Elfering – Ruimtelijk ontwerper
jeroen@spacific.nl

Silvester de Ruig – Kwartiermaker Wachterliedpaviljoen / journalist & tekstschrijver
silvester@thuismakerscollectief.nl

Wie is het collectief?
Wie is het collectief?
Wie is het collectief?

Mariska van der Sluis – Stadsonderzoeker/ stadsmaker
0653910318
mariska@thuismakerscollectief.nl

Michiel Oosterhoff – Voorzitter Thuismakerscollectief
bestuur@thuismakerscollectief.nl

Mirjam Dorgelo – visueel) antropoloog & fotograaf
mirjam@thuismakerscollectief.nl